سگال پردازش

راهکارهای پیشنهادی در استفاده از کنترل کننده های صنعتی

راهکارهای پیشنهادی درخصوص کنترل کننده های صنعتی یکپارچه و ماجولار

(جهت هرگونه مشاوره رایگان در طراحی شبکه های اسکادا و قرائت از راه دور و یا انتخاب تجهیزات و راهکارهای مناسب با ما تماس بگیرید)

  1. کنترل کننده صنعتی پیشرفته و انعطاف پذیری که این شرکت پیشنهاد می نماید قادرند تا فرآیندهای پیچیده و گسترده را به خوبی و با کارایی بالا کنترل نماید. این کنترل کننده ها (PLC) ضمن پشتیبانی از تعداد قابل توجه از ورودی ها و خروجی های آنالوگ و دیجیتال قادرند تا از ماجولهای جانبی متعدد و متنوع نیز بهره گیرند و محدودیت خاصی در تعداد I/O ندارند. همچنین  بهره گیری از یک نرم افزار برنامه نویسی قدرتمند امکان برنامه نویسی با کلیه زبان های استاندارد و نیز زبان برنامه نویسی گرافیکی را برای آنها فراهم می سازد. این نرم افزار بسیار کارآمد و کاربردوست می باشد که فرآیند یادگیری و برنامه نویسی را ساده و سریع می سازد و همچنین دارای توابع کنترلی پیشرفته و متنوعی جهت کنترل فرایندها می باشد. از دیگر ویژگیهای مهم این کنترل کننده های صنعتی، برخورداری از پورت و پروتکل Ethernet و TCP/IP می باشد.

       

  1. کنترل کننده صنعتی کارآمد و کم هزینه که این شرکت پیشنهاد می نماید با نام Xlogic، یک کنترل کننده صنعتی ساده و در عین حال کارآمد و با قابلیت اطمینان بالا می باشد که برای کنترل فرآیندهای کوچک و متوسط مورد استفاده قرار می گیرد. این کنترلر نیز از کلیه زبان های برنامه نویسی استاندارد و گرافیکی پشتیبانی می نماید و قابلیت اتصال به انواع ماجول های I/O جهت گسترش تعداد ورودی /خروجی ها را دارا می باشد.

  1. کنترل کننده های صنعتی پیشنهادی این شرکت، جزو بهترین و معتبرترین کنترل کننده های صنعتی (PLC) از برندها و تولیدکنندگان معتبر اروپایی و آسیایی می باشند. کلیه کنترل کننده ها دارای تأییدیه های کیفی معتبر از سازمان ها و موسسات معتبر بین المللی در این حوزه می باشند و کیفیت و کارایی آنها توسط شرکت مهندسی سگال پردازش تضمین می گردد. همچنین شرکت سگال پردازش پشتیبانی فنی کامل از محصولات فوق را از سوی تولید کننده های مربوطه به صورت رسمی و انحصاری در ایران دارا می باشد. همچنین آموزش نرم افزارهای برنامه نویسی کنترلرهای مربوطه به همراه مشاوره فنی کامل در نحوه استفاده از آنها و نحوۀ اجرای پروژه های مختلف با استفاده از آنها به صورت رایگان توسط این شرکت به خریداران محصولات فوق ارائه می گردد.