سگال پردازش

راهکارهای پیشنهادی در استفاده از انواع ترانسمیتر و پنل متر ها

انواع ترانسمیتر دما، ترانسمیتر رطوبت ، ترانسمیتر فشار و انواع پنل متر جهت استفاده در سیستم های صنعتی و

شبکه های اسکادا

(جهت هرگونه مشاوره رایگان در طراحی شبکه های اسکادا و قرائت از راه دور و یا انتخاب تجهیزات و راهکارهای مناسب با ما تماس بگیرید)

1- ترانسمیترها و سنسورها : ترانسمیترهای پیشرفته و دقیق با کارایی و دقت بسیار بالا برای کاربردهای اندازه گیری دما، رطوبت، سطح و فشار، توسط شرکت مهندسی سگال پردازش ارائه می گردند. این ترانسمیترها ضمن کارایی بالا، از قیمت مناسبی نیز برخوردار می باشند. رنج دمای کارکرد بالا، دقت بسیار بالا و خطای کم، کالیبراسیون دقیق، کارکرد خطی بالا و امکان کارکرد به صورت پسیو از جمله مهمترین مزایای این ترانسمیترها می باشد. همچنین این ترانسمیترها در مدل های دیواری، قابل نصب بر روی DIN Rail و همچنین قابل نصب در داکت ارائه می گردند. علاوه بر ترانسمیترها، سنسورهای فشار پیشنهادی این شرکت به همراه سنسورهای دیجیتال دما و رطوبت نیز از کارایی بالا و هزینه مقرون به صرفه برخوردار می باشند.

 سنسورهای دیجیتال دما و رطوبت

2- مبدل های سیگنال : این شرکت انواع مبدل های 232-to-485 ، usb-to-485 و Ethernet-to-485 و Ethernet-to-usb را به صورت صنعتی و با درجه ایزولاسیون بالا و بر خورداری از مدارات محافظ شده، ارائه می دهد. همچنین سفارش طراحی و ساخت انواع ماجولهای مبدل سیگنال، ایزولاتور و بریر (Barrier) نیز توسط این شرکت پذیرفته می شود.

مبدل های سیگنال 

ماجولهای I/O جانبی نیز که توسط این شرکت پیشنهاد می گردد از معتبرترین برندهای آسیایی می باشد که در کلیه کشورهای اروپایی و آمریکایی دارای نمایندگی رسمی فروش محصولات می باشند و حتی در کشورهای معتبر اروپایی نظیر آلمان و فرانسه نیز دفاتر فروش و ارائه خدمات فنی گسترده ای دارند. کیفیت بالای ماجولها و کارایی خوب آنها در کنار قیمت مناسب، از جمله مهمترین دلایل موفقیت این برند در اکثر نقاط جهان می باشد. ماجولهای I/O پیشنهادی در تنوع بسیار زیاد از لحاظ تعداد و نوع خروجی ها و ورودی ها ارائه می گردد. همچنین کلیه ماجولها از پروتکل ارتباطی RTU Modbus بر روی بستر       RS-485 پشتیبانی می نماید که این امر باعث می گردد با استفاده از این ماجولهای پیشنهادی و نیز بکار بردن پنل  HMI پیشنهادی شرکت سگال پردازش، هر نوع راهکار کنترلی (Solution) را بدون نیاز به کنترلرهای صنعتی (PLC) و با هزینه بسیار مناسب به اجرا در آوردید. ماجولهای I/O پیشنهادی علاوه بر دریافت انواع سیگنال های ورودی آنالوگ و دیجیتال قادر می باشند تا سنسورهای متداول نظیر PT100 و یا انواع RTD و ترموکوپل(TC) را به عنوان ورودی دریافت نموده و داده های آنها را بر روی بستر RS-485 ارسال نماید.

ماجولهای I/O امروزه به عنوان ماجولهای جمع آوری داده (Data Acquisition) نیز شناخته می شوند و برای پروژه های ساده شما براحتی می توانید با استفاده از یک یا چند ماجول جمع آوری داده و اتصال آن به یک کامپیوتر PC از طریق بستر مشترک RS485، پروژه خود را به نحو مطلوب و با کمترین هزینه به اجرا در آورید.

 

ماجولهای ورودی و خروجی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3- انواع پنل متر و ترمومتر : پنل متر ها و ترمومتر ها برای اندازه گیری و نمایش کمیت های فیزیکی و الکتریکی مختلف بکار می روند و غالبا بر روی تابلو ها و تجهیزات صنعتی نصب می گردند. پنل متر دما ، پنل متر ولتاژ ، پنل متر جریان ، پنل متر توان الکتریکی و پنل متر وزن از متداولترین نوع پنل متر های مورد استفاده در صنعت می باشند. شرکت مهندسی سگال پردازش طیف وسیعی از این پنل متر ها را در ایران ارائه می نماید که از نظر کیفیت و کارایی در درجه عالی قرار داشته و دارای قیمت مقرون به صرفه نیز می باشند.

 

پنل متر و ترمومتر